داروهای گیاهی

شنبه 11 اردیبهشت 1395

ابراهیمی: دوست دارم در استقلال بمانم

نویسنده: maralurmu maralurmu   

امید ابراهیمی به "ورزش سه" گفت که هرگز در مورد جدایی‌اش از استقلال حرفی نزده است و دوست دارد در این تیم بماند.

از دربی شروع کنیم. واقعاً چه اتفاقی افتاد که بازی را با آن نتیجه سنگین واگذار کردید؟

حقیقتش را بخواهید من اصلاً دوست ندارم در مورد گذشته صحبت کنم و فکر می‌کنم باید نگاهمان روبه آینده باشد. من فکر می‌کنم هر تیمی ممکن است روز بد داشته باشد و ما هم در بازی با پرسپولیس روز بدمان بود ولی بعد از بازی همه بازیکنان و کادر فنی هم قسم شدیم  که در ادامه فصل برای موفقیت استقلال و شاد کردن دل هواداران تیممان بازی کنیم. این را هم بگویم که واقعاً در بازی با پرسپولیس شرمنده هواداران شدیم و من بازهم به نوبه خودم از آنها معذرت خواهی می‌کنم.

چطور توانستید بعد از دربی از آن شرایط خارج شوید و خیلی زود به مسیر موفقیت برگردید؟

راستش را بخواهید درست بعد از بازی با کادر فنی و البته خود بازیکنان با هم جلسه گذاشتیم و گفتیم نه کاری به نتایج بازی‌های دیگر داریم و نه به انتقادهایی که در رسانه‌ها می‌شود و فقط باید برویم و بهترین بازی‌هایمان را انجام بدهیم. در هفته بعد از دربی انتقادهای زیادی به ما شد اما ما هم قسم شدیم که در 4 بازی باقی مانده تا پایان فصل و البته بازی فینال جام حذفی برویم و بهترین عملکردمان را داشته باشیم. البته من فکر می‌کنم انتقادهایی که به ما می‌شد به حق بود چون ما در دربی در خور نام استقلال حاضر نشدیم. با این حال ما دیگر به گذشته کاری نداریم و تنها به بازی‌های باقی مانده فکر می‌کنیم و می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

تو به عنوان یک هافبک دفاعی با 9 گل زده آمار فوق‌العاده‌ای را در گل زنی از خود به جای گذاشته‌ای. در این باره توضیح می‌دهی؟

من در هر بازی تلاش می‌کنم وظایفی که آقای مظلومی به من سپرده است را به بهترین شکل ممکن انجام بدهم. به هر حال من هم قبول دارم که گل زدن بخش شیرینی از کار یک فوتبالیست است اما خدا می‌داند وقتی گل می‌زنم به بیشتر از اینکه برای خودم خوشحال شوم برای موفقیت استقلال خوشحال می‌شوم. خرید بلیط هواپیما

اینکه بازیکنان جوان در ترکیب استقلال جا افتاده‌اند، می‌تواند نمره قبولی برای کار پرویز مظلومی در این فصل باشد؟

صد در صد همین‌طور است. البته من این را بگویم که بازیکنان جوان استقلال حتماً با کیفیت هستند که توانسته‌اند در ترکیب استقلال جا بیفتند و آنها در کنار نیروی جوانی نیاز دارند کمی با تجربه تر بشوند. چیزی که مهم است این است که تمام بازیکنان ما چه جوان و چه با تجربه هم قسم شده‌اند که بهترین نتایج را در پایان فصل بگیریم.

قبل از بازی با سایپا فکر می‌کردی که بتوانید در پایان بازی صدر جدول را پس بگیرید؟

راستش را بخواهید آقای مظلومی تمام طول هفته به ما گفته بود که اصلاً کاری به نتیجه  هیچ‌کدام از بازی‌ها نداشته باشید و تنها بازی خودتان را انجام بدهید. ایشان حتی اجازه ندادند که ما از نتیجه بازی‌های دیگر خبردار شویم و ما در زمین بازی تنها برای خودمان جنگیدیم. واقعاً نه کاری به پرسپولیس داشتیم و نه هیچ تیم دیگری.

چه زمانی متوجه شدید که پرسپولیس شکست خورده است؟

بعد از بازی ما به رختکن رفتیم و تلویزیون روشن بود. همان جا متوجه شدیم که پرسپولیس شکست خورده است وگرنه اصلاً هیچ کدام نمی‌دانستیم در آزادی چه نتیجه‌ای رقم خورده است.

از خوشحالی تماشاگران هم متوجه نشدید که در آزادی اتفاقی افتاده است؟

آن‌قدر فشار بازی بالا بود که ما همه تمرکزم روی بازی خودمان بود و من شخصاً اصلاً متوجه صدای تماشاگران نشدم.

بعد از اینکه متوجه شدید پرسپولیس شکست خورده است، حال و هوای رختکن استقلال چطور بود؟

من با دیگران کاری ندارم اما در مورد خودم می گویم که خدا شاهد است من اصلاً از شکست پرسپولیس خوشحال نشدم و تنها از نتیجه استقلال خوشحال بودم. ما برای خودمان تلاش می‌کنیم و همان‌طور که گفتم کاری به نتیجه سایر تیم‌ها نداشتیم. مطمئناً اگر بازی‌های خودمان را به خوبی پشت سر بگذاریم می‌توانیم به قهرمانی هم امیدوار شویم.

خودت به استقلال چقدر شانس قهرمانی می‌دهی؟

فوتبال قابل پیش بینی نیست و واقعاً من خودم اصلاً نمی‌دانم برای قهرمانی استقلال درصد تعیین کنم. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که 2 بازی خود را به بهترین شکل انجام بدهیم و اشتباهی نکنیم که بعداً حسرت بخوریم. طبیعی است که هر تیمی که کمتر اشتباه کند می‌تواند جام را بالای سر ببرد.

بعد از شکست دربی شایعاتی به راه افتاده که تو گفته‌ای اگر استقلال جام نگیرد از این تیم می‌روی. این موضوع را تأیید می‌کنی؟

هرگز چنین چیزی درست نیست و من این صحبت‌ها را تکذیب می‌کنم. خدا وکیلی من اصلاً چنین حرفی نزده‌ام و طرفداران استقلال را با دل و جانم دوست دارم. الان تمام تمرکزم روی موفقیت استقلال در 3 بازی باقی مانده در لیگ و جام حذفی است و به چیز دیگری هم فکر نمی‌کنم. من تماشاگران استقلال را با جان و دلم دوست دارم و صد در صد اولویتم برای فصل بعد هم حضور در این تیم است.

از کمپینی که برای نرفتن تو به لیگ ستارگان قطر راه افتاده است خبر داری؟

خودم ندیده‌ام اما چیزهایی از دوستانم شنیده‌ام. از همه تماشاگران استقلال هم تشکر می‌کنم. من دوست دارم در استقلال بمانم ولی از آینده کسی خبر ندارد. شک نکنید در بازی‌های بعدی با تمام وجود برای استقلال بازی می‌کنم و در پایان فصل با مسئولان این باشگاه برای رفتن یا ماندن پای میز مذاکره می‌نشینم. شاید آنها من را نخواهند ولی همان‌طور که گفتم من دوست دارم در استقلال بمانم.

گفتگو از فرزام محمدعلیها

نظرات() 

هواداران تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان خطاب به داور مسابقه شعار می‌دادند« داور از دایی نترس».

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، در اواخر نیمه اول مسابقه داور به شدت به داور چهارم اعتراض کرد زیرا او وقت تلف شده را دیرتر از موعد مقرر اعلام کرد.

* در دقیقه ۶۱ محمدرضا عباسی بازیکن ذوب‌آهن با میلاد فراهانی دروازه‌بان صبا تک به تک شد که عباسی با خطا متوقف شد و بازیکنان و مربیان ذوب‌آهن معتقد بودند که باید دروازه‌بان صبا اخراج شود اما داور محمدرضا فغانی فقط به بازیکن صبا یک کارت زرد نشان داد.

* هواداران ذوب‌آهن بعد از این اتفاق خطاب به داور شعار می‌دادند داور از دایی نترس. واکنش علی دایی هم به این شعار فقط لبخند بود.

* داور خطای قاسم حدادی‌فر را روی محمد قاضی اعلام کرد که باعث اعتراض حدادی‌فر شد.

* شدت اعتراضات مربیان ذوب‌آهن به داوری آنقدر زیاد بود که داور حسن استکی از مربیان ذوب‌آهن را از روی نیمکت اخراج کرد.

دیدار دو تیم تا دقیقه ۸۰ با نتیجه تساوی یک بر یک در جریان است.

 

نظرات() 

مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: در مورد فوتبال حرف نمی‌زنم. آن بازی‌هایی هم که می‌بردیم تلاش بچه‌ها بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، سیدجلال حسینی پس از شکست یک بر صفر نفت مقابل سپاهان گفت: ما ۵ ماه است که اصلا شرایط فوتبالی نداریم. دیشب هم خانه بودیم و در بدترین شرایط بازی می‌کنیم اما سپاهان همیشه سپاهان است و امروز هم به پیروزی رسید.

وی ادامه داد: ساعت ۱۲ ظهر در اوج ترافیک به محل مسابقه می‌آییم و تازه این چند روز غذا هم افتضاح بوده است. نه درست و حسابی می‌خوابیم و همینطور در رختکن می‌نشینیم و وقتی خسته شدیم تازه به زمین مسابقه می‌آییم.

حسینی گفت:‌ ۵ماه است مشکل داریم. هر موقع دلشان بخواهد به اردو می‌رویم و اصلا شرایط نرمالی نداریم. بازیکنان ما در خوابگاه‌ها مستقر هستند و شرایط خوبی نیست.

مدافع نفت گفت: در مورد فوتبال حرف نمی‌زنم. آن بازی‌هایی هم که می‌بردیم تلاش بچه‌ها بود. در غیر این صورت اصلا زندگی فوتبالی نداریم. یا در ترافیک هستیم و یا در رختکن نشسته‌ایم تا بازی آغاز شود.

نظرات() 

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: پرسپولیس راهش برای رسیدن به قهرمانی نسبت به دو استقلال دیگر هموارتر است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، علی دایی پس از تساوی یک بر یک مقابل ذوب آهن در نشست خبری گفت: فکر کنم بازی جاندار و خوبی را شاهد بودیم به جز ۱۰ -۱۵ دقیقه اول بازی حاکم میدان بودیم و نتوانستیم بیش از یک گل بزنیم و تمام نیمه دوم در اختیار ما بود.

وی افزود: موقعیت‌های گلزنی خوبی را از دست دادیم. در دو بازی اخیر لیاقت برد را داشتیم اما به حق‌مان نرسیدیم. مساوی به درد هیچ تیمی نمی‌خورد اما ذوب آهن یکی از بهترین‌ تیم‌های ایران است و بازیکنان صبا هم خیلی زحمت کشیدند و در نیتجه بدشانس بودیم اما از نظر فوتبالی خیلی خوب بودیم.

سرمربی صبا در مورد داوری مسابقه گفت:‌ وقتی هم ما ناراضی هستیم هم برای تیم حریف وضعیت مشخص است. داور به دفعات سرعت بازی تیم ما را گرفت. اخطاری که به محمد قاضی داد را نگاه کنید اما در تیم ذوب‌آهن مرتضی تبریزی عکس‌العمل شدیدی روی دروازه‌بانمان انجام داد و کارت زرد نگرفت. اگر قرار است اخطار داده شود باید به هر دو تیم اخطار داده شود نه اینکه رعایت تیم میزبان را بکنیم. داور اجازه نداد ما کارمان را بکنیم و به دفعات سرعت تیم ما را گرفت.

دایی در مورد شانس قهرمانی لیگ برتر فوتبال گفت: با توجه به نتایج امروز باید بگویم که فقط ۳ تیم در کورس قهرمانی باقی مانده‌اند. شانس پرسپولیس بیشتر از سایر رقباست. بعد از این تیم استقلال شانس قهرمانی دارد که خوشبختانه یا متاسفانه در بازی آخر استقلال باید با ما بازی کند و بازی سختی خواهد بود. ولی پرسپولیس راهش برای قهرمانی راحت‌تر است.

سرمربی صبا تصریح کرد: ۳ بازی دیگر در لیگ داریم و همه هم وغم ما این است که در این ۳ بازی موفق شویم. ما مقابل تراکتورسازی و ذوب‌آهن که دو نماینده شایسته ایران در آسیا هستند خوب بازی کردیم. امکانات و سرمایه این تیم‌ها را با تیم ما مقایسه کنید. با این حال هنوز برای رتبه چهارم می‌جنگیم و شانس داریم. امروز باید ۴-۵ گل به ذوب‌آهن می‌زدیم تا به رده چهارم می‌رسیدیم. تفاضل گل ما با ذوب‌آهن خیلی زیاد بود. با این حال استقلال بازی‌های سختی دارد و ما تلاش می‌کنیم به رده چهارم برسیم.

دایی در مورد مشکلات مالی صبا گفت: بازیکنان من دروغ نمی‌گویند. اگر چه این بازیکنانم ۵۰ درصد از مبلغ قراردادشان را گرفته‌اند اما این رقم حدود ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد سایر تیم‌هاست. دوست ندارم گلایه کنم. دوست دارم تا آخر فصل کار کنم اما ما مشکلات زیادی داریم و تحت فشار هستیم. به هیچ عنوان حمایتی از ما نمی‌شود. فقط کشوری‌فر مدیرعامل باشگاه و یکی دو عضو هیأت مدیره کنار ما هستند. من مالک باشگاه را در باشگاه نمی‌بینم.

وی افزود: روزی که به صبا آمدم صحبت‌های زیادی شد که هیچ کدام از این صحبت‌ها عملی نشده است. خدایی داریم خیلی سختی می‌کشیم. کشوری‌فرد سعی می‌کند به ما کمک کند اما برای اینکه این تیم موفق شود باید همه افرادش با هم همسو باشند. از مالک تا مدیرعامل و سایر افراد. موسوی رفیق من است اما من ایشان را خیلی وقت است در باشگاه ندیدم. انگار او عرق و تعصبی به تیم ندارد. متاسفانه این تیم باید خیلی بهتر حمایت می‌شد. فقط ۵۰ درصد از پول بازیکنان پرداخت شده که رقمی در حدود ۲۰ درصد از مبلغ سایر تیم‌هاست.

سرمربی صبا در مورد جلسه وکیلش با طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: وکیل من هیچ جلسه‌ای با طاهری نداشته است. اطلاعات شما غلط است. من ۱۳ نامه به باشگاه پرسپولیس نوشتم. از سازمان لیگ، اداره مالیات نامه نوشته شده است. خودم درخواست کتبی داده‌ام که بگویند چقدر به من پول داده‌اند وچکی که به مالیات داده‌اند، چه شده است؟ متاسفانه جوابگو نیستند. این در حالی است که امسال یکی از بهترین سال‌های مالی پرسپولیس بوده است و آنطور که بازیکنان به من می‌گویند ۶۵ تا ۷۰درصد پول بازیکنان پرداخت شده است. آنموقع مطالبات من را  نمی‌دهند. من برای پرسپولیس زحمت کشیدم. مزدم را نمی‌دهند.

دایی افزود: اگر به عقب برگردیم وقتی من به پرسپولیس آمدم و بازیکنانی را به این تیم آوردم پیشکسوتان به من حمله کردند که طارمی، عالیشاه و کفشگری چه کسی است؟ اما اکنون می‌بینیم پرسپولیس با همین نفرات دارد قهرمان می‌شود و این بازیکنان نفرات اصلی پرسپولیس شده‌اند. امیدوارم این راه ادامه پیدا کند و پرسپولیس قهرمان شود اما این آقایان از جنس فوتبال نیستند.از جنس ما نیستند. در فوتبال زمین نخورده‌اند. خاک نخورده‌اند. سر و دست‌شان نشکسته و به اتاق عمل نرفته‌اند. شکم‌شان در فوتبال پاره نشده است. این آدم‌ها وقتی پشت میز می‌نشینند فکر می‌کنند این میز برای آنها ماندنی است در حالی که هر کسی پشت میز می‌نشیند باید خدمت کند.

نظرات() 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic